انجمن فلسفه و حکمت معنا - توافقنامه ثبت نام


.::: به نام خداوند :::.

نوع و شرایط عضویت در انجمن فلسفه و حکمت معنا


انجمن دارای سه دسته از اعضا است که عبارتند از :
  • اعضای ثابت انجمن ، کسانی که در انجمن دارای مسئولیت بوده ، هریک به توان و ظرفیت بخشی از کارهای انجمن را برعهده داشته ، به انجام می رسانند .
  • اعضای متغییر انجمن ، کسانی که دوستدارن و علاقمندان انجمن و برنامه های آن بوده ، عضو انجمن می شوند و در نشست ها و مراسم ها و کارگاه های آموزشی که از طرف انجمن برگزار می گردد شرکت نموده ، حضور فیزیکی دارند .
  • اعضای مجازی انجمن ، کسانی که از طریق سایت انجمن با آرا و اندیشه های آن آشنایی یافته ، عضو شده ، پیگیر مباحث آن از طریق وب سایت انجمن می شوند و با دریافت خبرنامه ها از طرف انجمن تحت پوشش قرار میگیرند . آرا و نظرات این دسته نیز از طریق ارتباط مجازی دریافت خواهد شد .


با توجه به این مسئله که جنسیت برای عضویت در انجمن ملاک نیست :
  • قبول اهداف انجمن با مطالعه اهداف مندرج در سایت انجمن یا مکتوباتی که در اختیار قرار می گیرد .
  • داشتن سن قانونی منطبق با معیار قوانین جمهوری اسلامی ایران برای کسانی که در ایران زندگی می کنند و برای کسانی که در خارج از ایران زندگی می کنند نیز تابع قوانین کشوری است که در آن اقامت دارند .
  • در تعارض نبودن با نظام جمهوری اسلامی ایران .
  • نداشتن آثار مکتوب و غیر مکتوب علیه ادیان .
  • عدم عضویت در گروه های مخالف دین و عقاید عمومی .
  • عدم عضویت در گروه های نژاد پرست .


**لازم به ذکر است که پذیرش عضویت در هریک از سه دسته یاد شده در بالا متضمن تایید انجمن بوده با توجه به شرایط هر دسته در بازه زمانی خاص به متقاضیان جواب داده خواهد شد .

مدیر انجمن فلسفه و حکمت معنا

با ثبت نام شما در این انجمن شما قبول می‌کنید که از ارسال هر مطلبی که محتوای دانستنی‌های غلط، مطالب بدون صحت، بد گویی، منفور و یا تجاوز به حقوق و شخصیت دیگران و مطالب غیر اخلاقی و یا هر مطلب دیگری که قوانین را نقض می‌کند خودداری می‌کنید.

عدم اجابت این قوانین ممکن است به تعلیق حساب کاربری شما و یا ممنوعیت دائم از دسترسی شما به این انجمن بیانجامد. شناسه‌ی آی‌پی شما با هر ارسال در این انجمن ثبت شده و در صورت لزوم قابل یافتن توسط تیم مدیریت انجمن می‌باشد. شما می‌پذیرید که ما توانایی و حق پاک کردن، ویرایش و یا بستن هر حساب کاربری و یا مطلب ارسالی در هر زمان که مورد نیاز باشد را داریم. شما همچنین توافق می‌کنید که همه‌ی اطلاعاتی که شما در این انجمن وارد می‌کنید در یک دیتابیس حفظ می‌شود و همچنین کوکی‌ها در روی کامپیوتر شما جهت ذخیره اطلاعات ورود شما ذخیره می‌شوند.

هرگونه اطلاعات شما در این انجمن بدون رضایت و موافقت شما به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد. هرچند که تیم مدیریت انجمن هیچ گونه مسئولیتی در مقابل حملات آنلاین (هک) که باعث فاش شدن اطلاعات شما می‌شود ندارد.

با عضویت شما در این انجمن و ادامه این مرحله شما با قوانین بالا و موارد دیگری که مدیریت تعیین کرده است موافقت می‌کنید. آیا این موارد را قبول دارید؟